KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407041
nr 1340 7041
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1955. Olja på duk, 30x68cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 19:45:39
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr